AKHİSAR ‘DA YATIRIM YAPMANIZ İÇİN BİLMENİZ GEREKEN 8 ALTIN KURAL

 YATIRIM YAPACAKLARA ALTIN TAVSİYELER

Güzel şehrimiz Akhisar Egenin incisi konumunda ,geçiş güzergahlarının kesiştiği noktada olaması sebebiyle iç ve dış yatırımcıların tercih sebepleri haline gelmiştir. Akhisar’ımızın muhteşem iklimi,denize yakınlığı,ve büyük şehirlere ulaşım kolaylığı , yatırımcıların gözbebeği durumundadır.

Altın Kurallara geçmeden önce şehrin emlak yatırım uzmanı MKM YATIRIM GAYRİMENKUL firması olarak yapacak olduğunuz tüm yatırımlarda sizlerin yanınızdayız…Alacak ve satacak olduğunuz gayrimenkulü sizlere en hızlı ve etkili şekilde bulmakta ve sonuca ulaştırmaktayız.Akhisar Satılık Daire,Akhisarda Satılık Arsa,Akhisar’da Satılık Villa, Akhisar’da Satılık Tarla ilanlarımıza bu linke tıklyarak ulaşabilirsiniz.

Şimdi Gelelim Akhisar’da Yatırım Yaparken Bilmemiz Gereken 8 Altın Kurala!!!

1-)En iyi Gayrimenkul Yatırımı hiç kimsenin alım yapmadığı veya yapamadığı zamandır.Yani işler durgun piyasa tedirginken bu sizin için bir fırsat olabilir..

2-)Akhisar’dan Arsa Yatırımı yapacaksanız öncelikle etrafı çok iyi gezin.Bir profesyonelden destek alabilirsiniz.Alacak olduğunuz arsanın imar durumunu,yol alıp almadığını,müstakil mi yoksa hisseli tapumu olduğunu mutlaka netleştirin

3-)Yatırım gelişen artık ivmesini kazanmış yerden yapılmaz..Yapılsa da kazançlı olmaz..Zaten orası ilk parladığı zaman sizler gibi bir çok yatırımcının elinden geçmiştir.İmar nereye kayacak,imara yakın kısımlar neresi,nereye yakın tarihte neler yapılacak bunları bilin ve hedefi 12 den vurun..

4-)En iyi kazandıran yatırım grubu Arsa yatırımıdır.Hisse senedi ve başka aklınıza gelebilecek tüm yatırım araçlarından bile daha kazançlı.Lakin Profesyonelce  ve doğru yapıldığı sürece!!

5-)Size Kazanç Sağlayacak bir gayrimenkul profesyoneline komisyon vermekten çekinmeyin.O sizin böylesine para kazanmanıza vesile olan bir kişi.Genelde Yatırımcı çok fazla komisyon ödememek için emlak profesyoneli ile başa baş pazarlık yapar..Ama Unutmayın bu sefer verecek olduğunuz komisyon size ileri ki  işlemlerde misliyle kazanç sağlayacak..

6-)Dükkan yatırımı yapacaksınız eğer içinde kurumsal bir kiracı olmasına ilk başta aldanmayın..Öncelikle şunu düşünün bu kiracım çıkarsa buraya başka kim gelir? Bir çok kurumsal marka kiracısı diye aldanıp yanlış kira çarpanı hesabıyla alım yapan müşterilerimiz oldu…Bir işyeri yatırımı yapacaksanız bir gayrimenkul danışmanından mutlaka destek alın..Piyasa hakim bir emlak profosyoneli sizi doğru yönlendirecektir.

7-)Tarla yatırımı çok fazla al satı hızlı olmayan genelde nihai kullanıcıya hitap eden bir gayrimenkul çeşitidir. Ancak ! Son yıllarda 1 dönüm 2 dönüm yerler hobi bahçesi,bağ evi yapım amaçlı dönüm emsallerinin çok üzerinde fiyatlara satılmaktadır.Eğer bu işe yeni başlıyor ve sınırlı bir bütçeye sahipseniz ufak parça tarla alım satımı yapılmalıdır.

8-)Daire yatırımcıları için en önemli etken o evi tekrar satmaktır..Bir tarlayı,arsayı,kiracılı bir dükkanı tekrar satmak kolayken daireyi satmak birazdaha zor bir hal alıyor..Çünkü daire satışında çok ince  noktalar var..Şöyle Bir dipnot yapalım sadece alt komşunuz sorunlu ise o evi asla istediğiniz fiyata satamazsınız..

Hiç bir zaman kaybettirmeyen tek yatırım aracı gayrimenkul olmuştur..Yeter ki Doğru Yolda doğru insanlar ile yürüyün…

Sohbeti Başlat
Merhabalar Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by