AKHİSAR HÜRRİYET MAHALLESİ SATILIK DAİRE ALIRKEN BİLMENİZ GEREKENLER

                           AKHİSAR HÜRRİYET MAHALLESİNDE SATILIK DAİRE

Akhisar Hürriyet Mahallesinde satılık daire arıyorsanız bu yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Hürriyet Mahallesi şehrimizin en çok tercih edilen ve en gelişen mahallelerinden bir tanesidir.Mahalle içi sokakların geniş olması,kentsel proje kapsamına ilk olarak Hürriyet Mahallesinden başlanması,bahçeli nizam imar planına sahip olması mahallenin gelişmesinde ilk sebepler olmuştur

Dışarıdan Akhisar’a gelen özellikle Memur,beyaz yakanın bu mahalleye olan talebi arsa ve ev fiyatlarının artmasına sebep olmuştur. Hürriyet Mahallesi, Akhisar’da 2019 Yılında Yapılan sayıma göre nüfus bakımından en büyük mahallesidir.2019 sayımına göre mahallenin nüfusu 21.908’dir. Diğer mahallelerin nüfus sayılarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Akhisar Hürriyet Mahallesinin bu kadar tercih edilen bir mahalle olmasının diğer bir sebebi ise mahalleye ulaşımın çok kolay olması,mahalle içerisinde hastane,sağlık ocağı,cafe,pastane,fırın,market,şarküteri vb. benzeri ihtiyacınız olan bir çok işletmenin faliyette olmasıdır.

Hürriyet Mahallesinde bir çok site ,villa ve apartman projesi bulunmaktadır.Bu sitelerde yaşamak isteyenlerin tercih edebilecekleri siteler ontan sitesi,karahan sitesi,grenlife sitesi,şelale site,olive garden sitesi,atlıhan sitesi,ontan villaları,ontan 2 sitesi

Akhisar Hürriyet Mahallesinde arsa payları diğer mahallelere oranla yüksek olduğu için ev fiyatları ve kira fiyatları da bu mahallede yüksektir.Mahallenin Konumuna göre 2020 yılı içerisinde ev fiyatları 250.000tl ile 500.000tl arasında değişiklik göstermektedir.Kira fiyatlarıda mahallenin bulunduğu konuma göre 700 ile 2.000tl arasında değişiklik göstermektedir.

Akhisar’da Hürriyet Mahallesinde Satılık Daire almadan önce mahallenin gelir düzeyi,eğitim seviyesine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Akhisar’da Hürriyet Mahallesinde ev almaya karar verdiyseniz  Şehrin Kurumsal Firması MKM YATIRIM GAYRİMENKUL zengin ve geniş potföyü ile sizlere hizmet vermeye hazırıdır. Akhisar Hürriyet Mahallesi satılık daire ilanlarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz evi MKM YATIRIM sayesinde zaman  ve emek kaybetmeden sahip olabilirsiniz.Profosyonel ekibimiz ile banka kredilendirme ve evinize taşınana kadar tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Firmamızın İletişim Bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aradığınız gayrimenkulümüz ilanlarımızda olmayabilir! Üzülmeyin hemen buraya tıklayarak bilgilerinizi ve istediğiniz gayrimenkulü bize yazın size en kısa sürede dönüş yapalım.

Akhisar Hürriyet Mahallesini haritasını  aşağıda sizler ile paylaştık. Mahallenin konumunı  diğer lokasyonlara uzaklığını görebilirsiniz.

 

 

 

 

Sohbeti Başlat
Merhabalar Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by