AKHİSAR SATILIK DAİRELER

Akhisar’da Satılık Daire almak istiyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Daire almak hayallerimizin en başında temel ve zorunlu ihtiyaçtır. Akhisar daire konusunda son yıllarda oldukça ilerlemiş kentsel dönüşüm projeleri kapsamında bir çok mahalle yenilenmiş ve değerlenmiştir.

Akhisar’da satılık daire almak için öncelikle iyi bir araştırma yapmalıyız. İstediğimiz dairenin büyüklüğü, mevkiisi ,katı, asansörü, otoparkı, işçilik kalitesi hepsi ayrı ayrı fiyatını değiştiren ve önem taşıyan etkenlerdir.

Akhisar’da Satılık daireler kişilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik üretilmekte ve tüm konforlar düşünülmektedir. Akhisar’da Bulunan Mahalle İsimlerini Sizlerle Paylaşıyoruz, bu mahallelerimiz ile ilgili detaylar için diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

*hürriyet mahallesi        *ulucami mahallesi           *reşatbey mahallesi      *inönü mahallesi   *kethüda mahallesi  *ragıpbey mahallesi

*atatürk mahallesi          *seyitahmet mahallesi     *hacıishak mahallesi     *hashoca mahallesi   *paşa mahallesi

Daire almak için evi beğenip fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra sıfır evler için dikkat etmeniz en önemli konu dairenin oturma ruhsatları hazır olup olmadığıdır. Oturma Ruhsatının ne olduğu ve nerelerde size lazım olacağını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kredi Kullanarak Akhisar’da Satılık Daire almak istiyorsak, en uygun krediyi kullanmak için bankalardan kredi araştırması yapabilirsiniz. En Uygun güncel konut kredi faiz oranları için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanacak olduğunuz kredi konut bedelinin en fazla %80 ni kadar olabilir. Ancak bazı bankalar %90’nına kadar  finansman sağlamaktadır. Vade seçeneği en fazla 120 aydır. Bazı Bankalar bu seçeneği 150 ay olarak da sağlamaktadır.

Krediniz Hazırsa Akhisar’da daire sahibi olmak için epey yol kadettiniz. Kredi ipotek evraklarını elimize alıp tapu dairesine başvuru yapmadan önce Akhisar Belediyesinden Tapu ile birlikte rayiç bedelini almanız gerekmektedir. Sonrasında alıcı ve satıcıların kimlik fotokopileri ile birlikte Akhisar Tapu Dairesine başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz başvurunuzu web tapu üzerinde de yapabilirsiniz.

Tapu başvurusunu yapıp randevu oluşturduktan sonra, şimdi imza günü için beklemedeyiz. Tapu dairesinin iş yoğunluğuna göre harç mesajları telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Gelen Mesaj üzerine harç ücretlerini ödeyip artık size verilen saat içerisinde tapu dairesine gidebilirsiniz.

Burası çok önemli bir konu, tapu dairesine gitmeden önce aranızda olan alacak vereceği kapatmanız veya mutabıklaşmış olmaya dikkat etmelisiniz. Tapu satışından sonra paranızı almadıysanız herhangi bir hak iddia etme şansınız kalmaz.

Kredili İşlemlerde Kredi tutarı kadar ödeme banka tarafından yapılacaktır. Yani Bu paranız garanti altında, ancak geri kalan kısımız mutlaka imzadan önce almalısınız. Eğer işleminiz nakit ise paranızın tamamını tapuda teslim almadan imza atmayınız.

Tapu satış işlemi hepimizin hayatında önemli bir yer teşkil eden işlemdir. Özellikle tanımadığımız insanlar ile yapacak olduğumuz bu önemli işlem sizlere mağduriyetler yaşatmaması için en güvenilir yol profosyonel bir destek almaktadır.

Firmamız MKM YATIRIM GAYRİMENKUL  emlak alım satım aracılık işlemlerinde profosyonel ekibiyle birlikte hizmet vermektedir.Alım Satım işlemlerinizde bizlerle çalışıp, sıfır risk alarak gayrimenkulünüzü satabilir veya alabilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Akhisar’da bütçenize uygun satılık  daireler MKM YATIRIM gayrimenkul portföyünde mutlaka vardır. Siz yeter ki istediğiniz gayrimenkulü bize bildirin. Akhisarda  Satılık dairelere bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

Sohbeti Başlat
Merhabalar Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by