Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
KUTAY İNAN

KUTAY İNAN

KUTAY İNAN

KUTAY İNAN

Broker

Merhaba Ben Kutay İNAN. 1986 Akhisar Doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Halk ve İlişkiler  Bölümü ve son olarak Emlak ve Gayrimenkul Bölümü mezunuyum. Ticaret ile uğraşan bir ailede büyüdüm dolayısı ile tüm çoçukluğum ticaretin içerisinde geçti.Okul Hayatım boyuncada sürekli ticaret ile uğraştım.Okula Hayatım sonrasında sürekli olarak pazarlama ve insan ilişkileri ile birebir olduğum öncü sektörlerde çalıştım.

Bursa Koçaslan Holding de Bölge Müdürü olarak 4 yıl boyunca çalışıp sonrasında Memleketim Akhisar’a dönüş yaptım ve Gediz Elektirik Parekende A.ş Müdür Yardımcılığı görevinde 5 Yıl Boyunca çalıştım.İş yaşamım boyunca hiç bir zaman işten çıkarılmayıp ilişkilerim hala bu firmalar ile devam etmektedir.Son çalıştığım firmadan istifa ederek MKM YATIRIM GAYRİMENKUL LTD.ŞTİ firmasını ortağım ile birlikte kurduk.

Hem Mesleğimizi icra etmek hemde sektörde kalifiye firmaların azlığını farketmemiz bizim emlak sektörüne girmemizde en  büyük etken oldu.Almış olduğum Satış edebine yakışan ve olması gereken gibi sonuç odaklı çalışmak bu sektörde beni başarıya taşıyan etken olmuştur. Emlakçılığı yer gösteren değil yol gösteren emlakçılık olarak görüp ,kendimize has pazarlama teknikleriyle harmanlayıp en kısa sürede sonuca ulaşma çabasıyla faliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Emlakçılığın artık bir masa sandalye ile yapılacak bir iş olmadığını  bilince olduğumuz için sürekli gelişmeleri takip ediyor işimizi ve kendimizi geliştiriyoruz.

Tüm emlak alım satım işlemleriniz de ve aklınıza Gayrimenkul ile ilgili takılan tüm sorunlarınız da 7 / 24 hazır olduğumu bilmenizi isterim..

BANA 7/24 Şahşi Hattımdan Ulaşabilir ,istediğiniz zaman mail yazıp soru sorabilir, kişisel sosyal medya hesabımdan iletişime geçebilirsiniz

0506 175 43 43

kutayinan@mkmyatirim.com