ESKİ EV ALIP TADİLAT YAPARAK SATMAK

AKHİSAR ESKİ EV ALIP TADİLAT YAPARAK SATMAYI MI İSTİYORSUNUZ ?

Akhisar kentsel projelerin hızlanmasıyla geçtiğimiz yıllar da Tüm Türkiye gibi  inşaat sektöründe hızlı bir ivme alarak gelişti ve yeni binalara sahip oldu.Ancak genel olarak şehir merkezine yakın konumlar genelde sit alanı içerisinde olduğu için kentsel projelerden faydalanamadılar.Yalnızca şehir merkezine yakın daireler değil uygulama yapılmayan bazı lokasyonlarda yenilenemedi bu süreçte.

Bu bölgelerde,sağlam,dayanıklı oda yapıları güzel ancak içleri yıl itibari ile eski bir çok konut mevcut..Bir emlak firması olarak bir çok müşterimizin şehir merkezinden ayrılıp başka mahallelerde yaşamak istemediğine sahit olduk.Bu tarz müşterilerimizin en büyük sorunu istedikleri bölgede temiz kullanışlı bakımlı daire bulamamaları.

Eğer gayrimenkul yatırımı yapıp para kazanmayı istiyorsanız bu durumu fırsata çevirebilirsiniz.Şehir merkezine yakın konumlarda bulunan eski daireleri iyi bir pazarlık sonucu alıp,restarosyon işlemlerini yapıp satışı sunabilirsiniz.

Firmamız MKM YATIRIM portföylerini incelemeyi sakın unutmayın belki şuan tam size para kazandıracak bir ilan yayına girdi.En güncel ilanlar için buraya tıklayabilirsiniz..

Bir çok insanın eski ev alarak ,tadilat ve dekorasyon işlerine ayıracak vakti yok.Onların istediği tadilatı ve dekorasyonu tamamlanmış sorunsuz ,zaman kaybı yaşatmayan mülkler..

Tadilat yapılacak bir gayrimenkul aldınız ama nerden başlayı neler yapacağınızı bilimiyormusunuz..!!!Üzülmeyin bu işinde erbabı var.Manisa Akhisar’da KARE DİZAYN adında bir firma var gerçekten işlerinde profosyonel ve aşırı titizler.Her iş kolunda kendi ekipleri mevcut minimum sürede maksimum işleri gerçekleştirmekteler.İşletmecisi Fatih Bey’de çok beyefendi prensipli ve işin mutfağından gelen birisi..Faydası olur diye size buraya instagram hesaplarının linkini bırakıyorum.MKM YATIRIMIN yönlendirdiğini söylerseniz daha ilgili olacaklardır sizlere karşı.

Evinizin tadilat işlemlerini yaptınız.Artık satışa hazırsınız..Ama alıcı müşteriniz mi yok? Üzülmeyin yanınızdayız.MKM YATIRIM geniş bir CRM müşteri ağına sahiptir.Satılık olan mülküne bir müşterimiz mutlaka olacaktır.Satmak istediğiniz mülkünüz için buraya tıklayarak  hemen bize ulaşın.

Kalın Sağlıcakla Dostlar..

Sohbeti Başlat
Merhabalar Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by