Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz bilgi@mkmyatirim.com

Telefon Numaramız 0236 404 0 656

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

BİZİ YAKINDAN TANIYIN….

Merhaba Sayfamıza Hoşgeldiniz.

2017 Yılında kurmuş olduğumuz ve adımızın baş harflerini verdiğimiz MKM bizler için ailemizin bir parçası oldu.Adımıza leke sürdürmeden dürüst ve doğru ilkeler ile mesleğimizi icra etmek  boynumuzun borcu, mesleğimize olan aşkımız.

Kutay İnan ve Mehmet Köfüncü ortaklığında Manisa/Akhisar’da Limited Şirketi olarak kurduğumuz MKM bizlerin çoçuğu gibi oldu.Hergeçen gün büyümesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kalifiye firmaların olmayışı eski nesil emlakçılık anlayışının sürdürüldüğü sektörde,kendimize has pazarlama yöntemlerimiz , teknolojiyi en etkin şekilde kullanma becerimiz ve kurumsallığı ilke olarak edinmemiz bizim Emlak firmaları arasında farkımızı kısa sürede ortaya koydu.

Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutan MKM bir çok aileyi ve gayrimenkul yatırımcısını sonuca ulaştırmış ve yürüttüğü  tüm yasal ve hukuki işlemleri olumlu sonuçlandırmıştır.

Bizler klasik emlakçılık anlayışını çöpe attık…Yeni dünyanın şartlarını çok iyi biliyoruz ve mesleğimizi en iyi şekilde teknoloji ile harmanlayarak yola devam ediyoruz..

Pazarlama kökenli bir özgeçmişe sahip olduğumuz için mülkünüzü pazara sunmada tüm incelikleri ve ayrıntıları nokta atışı hedefliyoruz.

Kısa sürede Sonuca Ulaşmak İsterseniz Ofisimize bir kahve İçmeye Mutlaka Bekliyoruz..

Şimdi Gelin  Bizleri Biraz daha yakından tanıyın.İşte Kutay İnan ve Mehmet Köfüncünün özgeçmişleri

KUTAY İNAN KİMDİR?

 

Merhaba Ben Kutay İNAN. 1986 Akhisar Doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Halk ve İlişkiler  Bölümü ve son olarak Emlak ve Gayrimenkul Bölümü mezunuyum. Ticaret ile uğraşan bir ailede büyüdüm dolayısı ile tüm çoçukluğum ticaretin içerisinde geçti.Okul Hayatım boyuncada sürekli ticaret ile uğraştım.Okula Hayatım sonrasında sürekli olarak pazarlama ve insan ilişkileri ile birebir olduğum öncü sektörlerde çalıştım.

Bursa Koçaslan Holding de Bölge Müdürü olarak 4 yıl boyunca çalışıp sonrasında Memleketim Akhisar’a dönüş yaptım ve Gediz Elektirik Parekende A.ş Müdür Yardımcılığı görevinde 5 Yıl Boyunca çalıştım.İş yaşamım boyunca hiç bir zaman işten çıkarılmayıp ilişkilerim hala bu firmalar ile devam etmektedir.Son çalıştığım firmadan istifa ederek MKM YATIRIM GAYRİMENKUL LTD.ŞTİ firmasını ortağım ile birlikte kurduk.

Hem Mesleğimizi icra etmek hemde sektörde kalifiye firmaların azlığını farketmemiz bizim emlak sektörüne girmemizde en  büyük etken oldu.Almış olduğum Satış edebine yakışan ve olması gereken gibi sonuç odaklı çalışmak bu sektörde beni başarıya taşıyan etken olmuştur. Emlakçılığı yer gösteren değil yol gösteren emlakçılık olarak görüp ,kendimize has pazarlama teknikleriyle harmanlayıp en kısa sürede sonuca ulaşma çabasıyla faliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Emlakçılığın artık bir masa sandalye ile yapılacak bir iş olmadığını  bilince olduğumuz için sürekli gelişmeleri takip ediyor işimizi ve kendimizi geliştiriyoruz.

Tüm emlak alım satım işlemleriniz de ve aklınıza Gayrimenkul ile ilgili takılan tüm sorunlarınız da 7 / 24 hazır olduğumu bilmenizi isterim..

BANA 7/24 Şahşi Hattımdan Ulaşabilir ,istediğiniz zaman mail yazıp soru sorabilir, kişisel sosyal medya hesabımdan iletişime geçebilirsiniz

0506 175 43 43

kutayinan@mkmyatirim.com

 

Mehmet KÖFÜNCÜ KİMDİR

 

Öz geçmiş çok yakında yayınlanacaktır..

  • Son Eklenenler