Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BİZİ YAKINDAN TANIYIN….

Merhaba Sayfamıza Hoşgeldiniz.

2017 Yılında kurmuş olduğumuz ve adımızın baş harflerini verdiğimiz MKM bizler için ailemizin bir parçası oldu.Adımıza leke sürdürmeden dürüst ve doğru ilkeler ile mesleğimizi icra etmek  boynumuzun borcu, mesleğimize olan aşkımız.

Kutay İnan ve Mehmet Köfüncü ortaklığında Manisa/Akhisar’da Limited Şirketi olarak kurduğumuz MKM bizlerin çoçuğu gibi oldu.Hergeçen gün büyümesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kalifiye firmaların olmayışı eski nesil emlakçılık anlayışının sürdürüldüğü sektörde,kendimize has pazarlama yöntemlerimiz , teknolojiyi en etkin şekilde kullanma becerimiz ve kurumsallığı ilke olarak edinmemiz bizim Emlak firmaları arasında farkımızı kısa sürede ortaya koydu.

Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutan MKM bir çok aileyi ve gayrimenkul yatırımcısını sonuca ulaştırmış ve yürüttüğü  tüm yasal ve hukuki işlemleri olumlu sonuçlandırmıştır.

Bizler klasik emlakçılık anlayışını çöpe attık…Yeni dünyanın şartlarını çok iyi biliyoruz ve mesleğimizi en iyi şekilde teknoloji ile harmanlayarak yola devam ediyoruz..

Pazarlama kökenli bir özgeçmişe sahip olduğumuz için mülkünüzü pazara sunmada tüm incelikleri ve ayrıntıları nokta atışı hedefliyoruz.

Kısa sürede Sonuca Ulaşmak İsterseniz Ofisimize bir kahve İçmeye Mutlaka Bekliyoruz..

Şimdi Gelin  Bizleri Biraz daha yakından tanıyın.İşte Kutay İnan ve Mehmet Köfüncünün özgeçmişleri