Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

AYŞİN YENİŞEHİRLİOĞLU

ÖZEL SEKTÖR

Tavsiye üzerine gittik ,evimizi satarmısınız dedik.Memnuniyetle dediler,gelip levha astılar Abartısız 1,5 saat sonra eviniz satıldı diye telefon ettiler.Hayatımın en hızlı satışıydı hâlâ şoktayım.Çok teşekkürler yardımlarınız ,inceliğiniz ve hızınız için ...Allah her işinizi rast getirsin bize de Uğur getirdiniz.
Sevgiler❤️❤️

ENSAR SEVİM

ESNAF

MKM yatırım Kutay Bey bizlerle çok güzel ilgilendi vermiş oldukları kaliteli hizmet için teşekkür ederim..

MERVE BAŞTEKE

ÖĞRENCİ

Akhisar’ın böyle dürüst,güvenilir,işini titizlikle yapan kurumsal bir emlak ofisine ihtiyacı vardı. Annemin para konusunda çok titiz olmasına ve normalde kimseye güvenmemesine rağmen onlara güvendi, asla güvenimizi boşa çıkarmadılar. Hem evi alırken hemde sonrasında hep yanımızda oldukları için çok teşekkür ederiz.Bundan sonra emlak konusunda herhangi bir işimiz olduğunda kesinlikle gideceğimiz tek yer

ABDULHAKİM ALAS

MEMUR

Bir ay önce başka emlakçılar vasıtasıyla evimizi satisa koyduk.Fakat bir türlü kısmet olmadı.Bu arada bizde begendigimiz evlere bakıyorduk. Mkm emlak ile bu sayede tanıştık.Mkm emlaktaki evi beğendik hemen pazarlıkla anlaştık, fakat benim evim hala satilmadigindan bekliyorduk.Bir gün MKM emlak bir takas teklifi ile geldi, bende benim evimin satış fiyatını verdiğinden kabul ettim ve satışımız bugün gerçekleşti.mkm emlağa çözüm odaklı oldukları için gerçekten çok teşekkür ederim . Beş gün gibi kısa bir sürede hem evimizi satmış olduk hemde yeni evimizi aldık.Emekleri çok gerçekten. Tekrar bir işim düşse ilk gideceğim emlakçı MKM emlak olacaktır.

HASAN ANIK

MAVİ HOSPİTAL

Gayrimenkulümü bu firma aracılığı sayesinde sattım. Verdikleri güven ve ilgi alakalarından dolayı Kutay İNAN ve Mehmet KÖFÜNCÜ arkadaşlara teşekkür ediyorum.

ERKAN CAN

ESNAF

Akhisar'da kurumsal emlak hizmet veren bir firma sonuna kadar güvenebilirsiniz.verdikleri hizmetten dolayı teşekkürler

İSMAİL KÖFÜNCÜ

ORKİDE DONDURMA

Evimizin alım-satım işlemlerinde,hem öncesinde hem sonrasında gerçekten çok profesyonel ve güvenilir hizmet sunuldu.sorunsuz vakit kaybetmeden işlemlerimiz tamamlandı.çok teşekkür ederiz

TANESEL YILMAZ

ORKİDE DONDURMA

Alırken de satarken de çok hızlı bir şekilde hallettiler. Kendilerini daha öncesinde tanımadığım için başka firmalarla çalıştım. Diğerlerinde bu kadar hız , güven ve titizlik bulamıyordum. Mehmet ve Kutay beylere çok teşekkür ediyorum. İşini hakkıyla yapan bir firma.

BARIŞ GÜMÜŞ

OPARETÖR

6aydir satamadığımız evi 15 günde sattılar başta Kutay abi ve ekibinden Allah razı olsun kesinlikle tavsiye ederim

DİLEK AKTAŞ

EV HANIMI

Mkm yatırım gayrimenkulu instagramdan gördüm ve hemen takibe aldım takip ettikçe kısa sürede birçok alım satım işleri yaptıklarını gördüm ve hemen yazdım Mehmet bey anında dönüş sağladı iyiki de yazmışım herşey o kadar hızlı gelişti ki resmen ışık hızında ve bugün evimin satışını gerçekleştirdik iyiki de tanımışım sizi güvenilirliğin adresi kesinlikle sizsiniz herkese tavsiye ediyorum pişman olmayacağınıza eminim

EMİNE TURKKULU

DOKTOR

MKM Alımda Satımda bize çok güvenli hizmet sundular, çok teşekkür ederiz.
Çözüm üreten, profesyonel bir ekip.
Başarılarınızın devamını dileriz...

JAMİL İSLAMOV

YAZILIM

Gayrimenkul işlemlerinizin her adımında yanımızda olan, tüm sorularımızı sabırla ve olağanüstü şeffaflıkla cevaplayan güzel bir dost edindik. Kutay beyi ayrıca hiçbir maddi çıkar gütmeden gayrimenkul sektöründeki dinamikleri, gelişmeleri yorumladığı YouTube sayfasından da takip etmeye başladık. Her şey için tekrar teşekkürler.

15 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor