Sözleşmeler

MKM YATIRIM GAYRİMENKUL  sizlerin her zaman yanında.Emlak alım satımlarınızda veya kiralama işlemlerimizde aşağıda sunmuş olduğumuz sözleşme örneklerine, tıklayarak bilgisayarınıza indirilebilirsiniz.

Sözleşmeyi doldururken alıcı ve satıcı kimlik bilgileri tam olarak girilmeli,gayrimenkulün adres bilgileri tam ve eksiksiz yazılmalıdır.Sözleşmeye gayrimenkul alıcı,satıcı ve ya kiralayan kişiler tarafından imzalanmalı ,sözleşmeler  2 nüshadan oluşmalıdır.

Tahliye Taahhüt namesi doldurulurken tahliye tarihi ve taahhüt tarihi farklı olmalıdır.Aynı Tarihli yapılan taahhütnameler geçersiz sayılmaktadır.

Akhisar’da işini profosyonel bir şekilde yapan firmamız şirket avukatları desteği ile anlaşmazlık durumunda sizlerin haklarını koruyan sözleşmeler yapmaktadır.Mahkeme işlemlerinde sizlerin hakkını korumaktadır.

Unutmayın ki sözleşmelerde yapacak olduğunuz hatalar veya eksikler sizlerin kanun önünde haksız çıkmanızı maddi olarak zarara uğramanıza sebep olur.

Akhisar’da Satılık Daire, Akhisar’da kiralık Daire konusunda faliyet gösteren firmamız emlak alanında dolgun portföyü ile hizmet vermektedir.

Sözleşme ve gayrimenkul yatırımı ile ilgili takıldığınız konularda bizden destek isteyebilirsiniz

 

tahliye taahüdnamesi kira sözleşmesi

 

kira sözleşmesi

 

emlak alım satım sözleşmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Merhabalar Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by